![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Štvrtok 6.3.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Radoslav, Radoslava
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
03. februára 2016
V Žiline sa postarajú aj o najťažších pacientov, deklaroval Čislák
Na snímke zdravotné sestry, ktoré ukončili svoju prácu pred hlavným vstupom do Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Žiline.
Zdieľať

"Na oddelení OAIM sú v súčasnosti dve lôžka. To znamená, že zdravotná starostlivosť je zabezpečená, čo sa týka akútnej zdravotnej starostlivosti," uviedol Čislák. Poukázal na to, že v prípade potreby sú pacientom pripravené pomôcť aj iné nemocnice v regióne. Situáciu v nemocnici chce osobne preveriť opäť vo štvrtok (4.2.).
"Vzhľadom na personálny stav v lôžkovej časti OAIM - nedostatočný počet kvalifikovaných a zaškolených zdravotných sestier - oznamujeme, že nie je možné zabezpečovať správne zdravotnú starostlivosť," píše sa v liste, ktorý zverejnila televízia Markíza. Podpísalo ho vyše 20 lekárov z oddelenia. Tvrdia, že pre pacientov treba mať pripravených aspoň osem postelí.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR