![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Štvrtok 19.12.2024
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Judita
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|

Denník - Správy |
![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |

Prílohy |
![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |

Pridajte sa |
![]() |
Ste na Facebooku? Ste na Twitteri? Pridajte sa. |
|
![]() |
|
![]() |
ESTA USA |
17. mája 2016
V Česku zadržali exnámestníka ministra obrany Michala Hrbatu
O zadržaní niekdajšieho námestníka ministra obrany ČR a exposlanca Občianskej demokratickej strany (ODS) Michala Hrbatu informoval dnes spravodajský server euro.cz.
Zdieľať

Podľa správy zasahovali v budove firmy Techniserv, v ktorej došlo k zadržaniu bývalého námestníka exministra Alexandra Vondru, "kukláči", ktorí si z dejiska odniesli množstvo dokumentov.
Hovorca protikorupčnej polície Jaroslav Ibehej popoludní potvrdil, že v Prahe dochádza k realizácii úkonov trestného konania, žiadne ďalšie podrobnosti však neprezradil.
Server napísal, že za policajnou akciou je údajne preverovanie niektorých verejných objednávok.
Techniserv, ktorý je firmou venujúcou sa spojovacej technike a informačným technológiám, nezriedka obchoduje s rezortom obrany i ďalšími verejnými inštitúciami vrátane magistrátov v Prahe a v Brne. Tento subjekt už figuruje v kauze iného niekdajšieho námestníka českého ministra, konkrétne bývalého druhého muža rezortu práce a sociálnych vecí Vladimíra Šišku.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR