![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Utorok 4.3.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Kazimír
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
18. januára 2019
RegioJet v lete spojí Bratislavu s pobrežím Jadranského mora
Na archívnej snímke Železničný dopravca spoločnosť RegioJet.
Zdieľať

Autobusy budú premávať do chorvátskeho mesta Split a do ďalších letovísk ako napríklad Zadar, Sukošan, Biograd, Primošten či Šibenik. "Autobusy budú premávať z Bratislavy do Splitu každý piatok a utorok," spresnil Ondrůj. Z bratislavskej autobusovej stanice na Mlynských nivách budú vychádzať večer o 21.00 h a do Chorvátska dorazia nasledujúce ráno, pričom jazdu ukončia v Splite o 9.30.
"Späť zo Splitu budú autobusy premávať v sobotu a stredu večer o 20.30 h, postupne priberú cestujúcich z ďalších letovísk a do Bratislavy sa vrátia druhé ráno o 9.00 h," doplnil hovorca s tým, že cestovný poriadok tak zodpovedá termínom, v ktorých sa v Chorvátsku menia dovolenkové turnusy.
RegioJet avizuje, že v prípade veľkého záujmu cestujúcich bude nasadzovať na jeden spoj namiesto jedného autobusu dva súčasne. "Takýto zdvojený spoj by ponúkol prepravnú kapacitu až 126 cestujúcich," priblížil Ondrůj.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR