![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Utorok 4.3.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Kazimír
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
24. októbra 2018
RegioJet chce počas Dušičiek posilniť vyťažené vlaky o ďalšie vozne
Ilustračná snímka.
Zdieľať

"Vybrané vlaky budú premávať až 13-vozňové. Takáto dlhá súprava odvezie viac ako 700 cestujúcich," priblížil koordinátor PR a komunikácie spoločnosti Martin Žarnovický. Upozornil, že posilové vozne môžu byť uvedené do predaja aj niekoľko hodín pred odchodom vlaku. "Cestujúcim sa hneď na to zobrazia v internetovom rezervačnom systéme dopravcu," dodal Žarnovický.
V súčasnosti však podľa jeho slov ešte väčšina vlakov RegioJet ponúka voľné miesta. "Posledné lístky sa však veľmi rýchlo vypredávajú, preto cestujúcim odporúčame zbytočne neotáľať a kúpiť si ich čo najskôr," upozornil.
Zároveň doplnil, že počas mimoriadneho sviatku v utorok 30. októbra budú vlaky dopravcu jazdiť v rovnakom režime ako v bežný pracovný deň. "Cestujúcim nechceme zbytočne komplikovať cestovanie, a preto budeme premávať úplne bez obmedzení," konštatoval Žarnovický.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR