![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Streda 5.3.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Fridrich
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
13. apríla 2016
Prvá návšteva R. Fica po vymenovaní vlády smeruje tradične do Česka
Na archívnej snímke slovenský premiér Robert Fico.
Zdieľať

Fico absolvuje v Prahe rokovanie so svojím českým partnerom Bohuslavom Sobotkom, ako aj zdvorilostné prijatie u prezidenta Miloša Zemana.
V delegácii budú tiež ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská, minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák a minister hospodárstva Peter Žiga.
Návšteva sa zameria na detailnejšie prediskutovanie rozvoja v hospodárskej spolupráci, infraštruktúrnych projektov, na spoluprácu v oblasti bezpečnosti, cestovného ruchu, ale aj na aktuálne otázky európskych a medzinárodných vzťahov.
Slovenská vláda má záujem o ďalšie posilňovanie nadštandardných vzťahov medzi oboma krajinami vo všetkých oblastiach spoločného záujmu, vrátane pokračovania tradície spoločných rokovaní vlád a zorganizovaní v poradí 4. zasadnutia na Slovensku.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR