![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Utorok 1.4.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Hugo
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
20. novembra 2015
POZNÁTE TOHTO MUŽA? Ukradol plecniak, polícia po ňom pátra
Bratislavskí policajti vyšetrujú trestný čin krádeže a v tejto súvislosti prosia verejnosť o pomoc pri stotožnení jednej osoby.
Zdieľať

"Ku krádeži došlo dňa 26. augusta 2015 v čase krátko po 14.00 h vo vnútorných priestoroch jednej z budov na Haanovej ulici č. 28. Dosiaľ neznámy páchateľ odcudzil športový plecniak čiernej farby, v ktorom sa nachádzali notebook, externý harddisk, čítačka kníh, mobilný telefón a kožená peňaženka," uviedol Szeiff. Majiteľ vyčíslil spôsobenú škodu približne na 700 eur.
V súvislosti s touto krádežou strážcovia zákona pátrajú po mužovi vo veku približne 35 rokov, ktorý má tmavé vlasy. "Oblečené mal tričko s krátkymi rukávmi sivej farby, trojštvrťové rifľové nohavice a bielo-červené tenisky," doplnil Szeiff.
Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby, jej súčasnému pohybu či pobytu, môžu občania oznámiť na telefónne číslo polície 158 alebo na čísle 09610/35764. Urobiť tak môžu aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR