![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Utorok 4.3.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Kazimír
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
27. marca 2015
Počas nasledujúcich dní čaká vodičov niekoľko dopravných obmedzení
Na snímke sú rekonštrukčné práce na Štúrovej ulici v Bratislave, ktoré súvisia s výstavbou nového mosta a električkovej trate cez Dunaj do mestskej časti Petržalka.
Zdieľať

Konkrétne od dnes od 22.00 do 18.00 h 31. marca dôjde k čiastočnému uzavretiu diaľnice D1 v úseku 3,637 km a v úseku 3,807 km v blízkosti výjazdových vetiev Prístavného mosta v Bratislave ako aj čiastočnej uzávierke D2 na úseku 122,59 km nad ulicou Nábrežie armádneho generála Ludvíka Svobodu v Bratislave.
"Doprava v uvedených úsekoch bude vedená vo voľných jazdných pruhoch jazdného pásu, na diaľnici bude doprava presmerovaná opravným značením do voľného jazdného pruhu," informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.
Polícia zároveň žiada vodičov, aby pri prejazde týmito úsekmi znížili rýchlosť a zvýšili pozornosť.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR