![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Utorok 4.3.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Kazimír
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
11. marca 2014
Pobočku košickej banky museli pre údajnú bombu evakuovať
Na snímke policajti zabezpečujú miesto činu na Obchodnej ulici v Bratislave, kde došlo k streľbe 14. januára 2014.
Zdieľať

Na miesto boli ihneď vyslané policajné hliadky i psovodi so služobnými psami na vyhľadávanie výbušnín. "Okamžite boli z budovy evakuovaní pracovníci i prítomné osoby. Pyrotechnická prehliadka priestorov na Bukoveckej ulici bola ukončená krátko pred 16.00 h hodinou s negatívnym výsledkom," uviedol dnes košický krajský policajný hovorca Alexander Szabó.
Dosiaľ neznámy páchateľ týmto konaním v zmysle Trestného zákona úmyselne spôsobil nebezpečenstvo vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta tým, že rozšíril poplašnú správu, ktorá nie je pravdivá. Polícia po ňom pátra.
"Vyšetrovateľ Policajného zboru v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci prečinu šírenia poplašnej správy s trestnou sadzbou na jeden až päť rokov," dodal Szabó.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR