![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Utorok 4.3.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Kazimír
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
09. marca 2018
Organizátori zhromaždenia vyzývajú k pokojnému priebehu
Tagy: vražda Jána Kuciaka
Na archívnej snímke pietny spomienkový pochod na zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho partnerku Martinu Kušnírovú na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave 2. marca 2018.
Zdieľať

Bratislava 9. marca (TASR) - Organizátori piatkového bratislavského podujatia Za slušné Slovensko vyzývajú všetkých ľudí, ktorí sa akcie zúčastnia, aby rešpektovali pokyny organizátorov a polície.
"Ak by boli ľudia svedkami provokácií, prosíme ich, aby sa do nich nezapájali, ale ihneď sa obrátili na organizátorov alebo políciu. Polícia poskytuje organizátorom úplnú súčinnosť a pomoc," hovoria organizátori.
Policajný prezident Tibor Gašpar vo štvrtok (8.3.) avizoval, že polícia má informácie, že sa do podujatí v Bratislave a ďalších slovenských mestách chcú zapojiť ultra fanúšikovia niektorých futbalových klubov. Ubezpečil, že polícia sa bude snažiť o pokojný priebeh podujatí na celom Slovensku.
čítajte tiež: Postavme sa za slušné Slovensko! Pochody chystajú na piatok po celom Slovensku - prehľad miest
VIDEO: Podľa premiéra by mohlo dôjsť k útokom na verejné budovy
Tagy: vražda Jána Kuciaka
Súvisiace články:










nasledujúci článok >>
Pohyb na promenáde bude bezpečnejší, medzi mostami SNP a Lafranconi vznikne „zóna zmiešaného pohybu“.
Pohyb na promenáde bude bezpečnejší, medzi mostami SNP a Lafranconi vznikne „zóna zmiešaného pohybu“.