24hod.sk    Zo zahraničia

14. júla 2017

Na hraničnom priechode Röszke sa pri vstupe do Srbska čaká dve hodiny



Na maďarsko-srbskom diaľničnom hraničnom priechode Röszke-Horgoš sa tvoria dlhšie kolóny, informovala dnes agentúru MTI polícia Čongrádskej župy.



Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/AP
Budapešť 14. júla (TASR) - Na maďarsko-srbskom diaľničnom hraničnom priechode Röszke-Horgoš sa tvoria dlhšie kolóny, informovala dnes agentúru MTI polícia Čongrádskej župy.


Osobné autá smerujúce do Srbska čakajú na colné odbavenie zhruba dve hodiny a autobusy jednu hodinu, uviedla hovorkyňa polície Szilvia Szabóová.

Polícia odporučila použiť menej frekventované hraničné priechody, akými sú Tompa-Kelebija či Hercegszántó-Backi Breg. O aktuálnej situácii na nich sa môžu cestujúci informovať na internetovej stránke police.hu.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/na-hranicnom-priechode-roszke-sa-pri-vstupe-do-srbska-caka-dve-hodiny-cl524005.html