20. augusta 2010

Na Dunajskom pohári prehra Slovákov s V. Britániou

Slovenská mužská vodnopólová reprezentácia neuspela vo svojom úvodnom vystúpení na turnaji o Dunajský pohár v Košiciach, keď v piatok prehrala s výberom Veľkej Británie ...

polo Foto: SITA/Ivan FleischerKOŠICE 20. augusta (WEBNOVINY) - Slovenská mužská vodnopólová reprezentácia neuspela vo svojom úvodnom vystúpení na turnaji o Dunajský pohár v Košiciach, keď v piatok prehrala s výberom Veľkej Británie tesne 11:12. Slováci na tento duel nastúpili bez Martina Faměru, ktorý po zisku slovenského občianstva ešte nemá slovenský pas, a tak nemôže na tomto podujatí štartovať. Zverenci trénera Romana Poláčika celý prvý polčas prehrávali a až v závere druhej štvrtiny sa im podarilo vyrovnať. Na začiatku tretej osemminútovky dokonca viedli 8:6, ale Briti dokázali nakloniť misky váh na svoju stranu a využili skutočnosť, že v slovenskom tíme dostalo šancu viacero mladíkov.