25. októbra 2022

25.10.2022 (Webnoviny.sk) - V bratislavskej Petržalke zrazilo v pondelok 24. októbra večer auto kolobežkára, ten skončil so zraneniami v nemocnici. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, nehoda sa stala krátko po 19:00 v blízkosti zastávky mestskej hromadnej dopravy (MHD) Šintavská.
„
17-ročný kolobežkár zrážkou s vozidlom Toyota utrpel viaceré zranenia, ktoré si vyžiadali jeho prevoz do nemocnice," uviedla polícia s tým, že dychová skúška u 62-ročnej vodičky skončila s negatívnym výsledkom. Vyšetrovaním nehody sa zaoberajú bratislavskí dopravní policajti.
Zdroj: Webnoviny.sk - Mladý kolobežkár v Petržalke skončil po zrážke s autom v nemocnici (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.