24hod.sk    Šport

31. mája 2014

Miami zdolalo Indianu a štvrtýkrát v rade postúpilo do finále NBA



Tenistky Američanka Serena Williamsoví (vľavo) a Dánka Caroline Wozniacka (vpravo) pózujú s hráčom Miami Heat Gregom Odenom, ktorý drží trofej pre víťazov Východnej konferencie zámorskej NBA 30. mája 2014 v Miami.



Zdieľať
Tenistky Američanka Serena Williamsoví (vľavo) a Dánka Caroline Wozniacka (vpravo) pózujú s hráčom Miami Heat Gregom Odenom, ktorý drží trofej pre víťazov Východnej konferencie zámorskej NBA 30. mája 2014 v Miami. Foto: TASR/AP
New York 31. mája (TASR) - Basketbalisti Miami si po štvrtý raz v rade zahrajú vo finále zámorskej NBA. V šiestom zápase finále play off Východnej konferencie zdolali Indianu jednoznačne 117:92 a v sérii hranej na štyri víťazstva triumfovali 4:2. Najväčšiu zásluhu na piatkovom víťazstve mali LeBron James a Chris Bosh, obaja dosiahli po 25 bodov. Obhajca minuloročného prvenstva sa vo finále stretne s lepším z dvojice San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder.



play off NBA:

Východná konferencia - finále, 6. zápas:

Miami - Indiana 117:92



/konečný stav série: 4:2/

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/miami-zdolalo-indianu-a-stvrtykrat-v-rade-postupilo-do-finale-nba-cl290052.html