05. júla 2015
Na snímke hráč Sergio Ramos Foto: TASR/APLondýn 5. júla (TASR) - Španielsky futbalový veľkoklub Real Madrid môže prísť o jednu zo svojich dlhoročných opôr. Podľa denníka Marca sa obranca Sergio Ramos stretol s prezidentom
"bieleho baletu" Florentinom Perezom, aby prediskutovali jeho budúcnosť. Španielsky reprezentant je údajne nespokojný so súčasným dianím v Reale a stále viac sa špekuluje o jeho možnom odchode do Manchestru United. Samotný hráč to ale popiera.
Podľa španielskych médií sa Ramosovi nepáči odchod trénera Carla Ancelottiho a ani šumy okolo brankára Ikera Casillasa, ktorý by mal takisto v Reale skončiť. Dvadsaťdeväťročný stopér či pravý obranca má však s "pusinkami" stále platnú zmluvu, ktorá mu vyprší až o dva roky. Novú zatiaľ nepodpísal, a tak sa vyrojili prví záujemcovia o jeho služby. Eminentný záujem má vraj Manchester United, ktorý už poslal do Madridu dve ponuky - najprv v hodnote 32,5 milióna libier a následne druhú, o desať miliónov vyššiu. Obe vedenie Realu zamietlo.
Ramos by sa ale údajne odchodu na Old Trafford nebránil a proti nie sú ani fanúšikovia Realu. Celkovo 55 percent z nich na stránkach denníka As hlasovalo, že je najvyšší čas, aby Ramos z klubu odišiel. Pre španielskeho reprezentanta by to bol prvý zahraničný angažmán, okrem pôsobenia na Santiago Bernabeu hral ešte v Seville, ktorej je odchovancom.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR