![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Pondelok 10.3.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Branislav, Bruno
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
15. októbra 2021
Koronavírus: Prípady na Slovensku sa opäť blížia k počtu 2000, pribudlo 25 obetí
V nemocniciach je hospitalizovaných 943 pacientov, z nich plne zaočkovaných nie je takmer 83 percent.
Zdieľať
.jpg)
Prostredníctvom 11.518 vykonaných RT-PCR testov odhalili vo štvrtok (14. 10.) na Slovensku 1952 prípadov nákazy novým koronavírusom. Pribudlo 25 obetí. Informuje o tom Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) na internetovej stránke covid-19.nczisk.sk.
"Pribudlo 1952 pozitívne testovaných formou PCR testov, z nich viac ako 72 percent nebolo očkovaných. Najviac pozitívne testovaných bolo v Prešovskom kraji, naopak, najmenej v Nitrianskom," priblížila hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva (MZ) SR Zuzana Eliášová. Ako doplnila, pozitívny antigénový test malo 293 ľudí, z nich zaočkovaných nebolo viac ako 74 percent.
V nemocniciach je hospitalizovaných 943 pacientov, z nich plne zaočkovaných nie je takmer 83 percent. Na JIS je 106 osôb, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 105 ľudí. "Viac ako tri štvrtiny z nich nie sú zaočkovaní," dodala hovorkyňa.
Pribudlo 1465 osôb očkovaných prvou dávkou vakcíny, spolu ju má na Slovensku 2.477.106 ľudí. Druhú dávku vakcíny dostalo 1568 osôb, spolu ju má aplikovanú 2.278.170 ľudí.
Súvisiace články:










<< predchádzajúci článok
Obvinený vyšetrovateľ NAKA žaluje Kollára, za slová o „čurillovskej mafii“ žiada ospravedlnenie a odškodné 100-tisíc eur
Obvinený vyšetrovateľ NAKA žaluje Kollára, za slová o „čurillovskej mafii“ žiada ospravedlnenie a odškodné 100-tisíc eur