03. októbra 2016

Kim Kardashianová pózuje pre fotografov počas príchodu na slávnostné udeľovanie cien Americkej rady módnych návrhárov (CFDA) - 2015 CFDA Fashion Awards 1. júna 2015 v New Yorku.
Foto: TASR/AP
Paríž 3. októbra (TASR) - Americká hviezda TV reality šou Kim Kardashianová sa stala v noci nadnes vo svojej parížskej hotelovej izbe obeťou ozbrojenej lúpeže. Kardashianová bola podľa svojho hovorcu "
hlboko otrasená, fyzickú ujmu však neutrpela", informuje agentúra AP.
Kardashianovú prepadli dvaja maskovaní muži prezlečení za policajtov. Jej manžel, raper Kanye West, po tom, ako sa dozvedel o incidente, náhle prerušil vystúpenie na hudobnom festivale v New Yorku. Publiku oznámil, že musí odísť kvôli "
nepredvídanej udalosti v rodine," píše stanica CNN.
Kardashianová je vo francúzskej metropole na Parížskom týždni módy spolu so svojou matkou Kris Jennerovou a sestrou Kendall Jennerovou. Incident sa vyšetruje. Bezprostredne nebolo známe, či sa v hotelovej izbe nachádzali aj ich dve maloleté deti - trojročná dcéra North a desaťmesačný syn Saint.
Kardashianová bola napadnutá počas Parížskeho týždňa módy aj v roku 2014; ani vtedy neutrpela zranenia.