13. decembra 2006
Proti jednému pivu po zápase obaja nemajú výhrady, no pred stretnutím, alebo v jeho priebehu to jednoznačne neodporúčajú.
Ako zhodne dodali na stredajšej prezentácii Pivovaru Topvar, ak sa chcú špičkoví športovci udržať v dlhodobej forme, s pitím alkoholu nemôžu mať problémy. Július Šupler si však zaspomínal na jednu príhodu, kedy po zápase s Fínskom jeden z našich hokejových reprezentantov nebol schopný poskytnúť vzorku moču na antidopingovej kontrole. Nepomáhali minerálky, ani iontové nápoje. Na rad prišlo pivo. Hráč vypil štyri tretinky svojho piva, ďalšie štyri mu poskytol fínsky protihráč, napokon mu priniesli celý kartón piva a vzorku sa mu zo seba podarilo dostať až pri sedemnástej tretinke.
Predstavitelia hokejovej reprezentácie sa stretli so zástupcami Pivovaru Topvar pri príležitosti podpísania dlhodobej zmluvy so Slovenským zväzom ľadového hokeja, podľa ktorej bude Topvar oficiálnym parterom slovenskej hokejovej reprezentácie až do konca roka 2011, v ktorom sa na Slovensku uskutočnia majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji.
(TASR)