24hod.sk    Šport

13. januára 2019

Higuainov zámer opustiť AC Miláno potvrdil aj tréner Gattuso



Na snímke argentínsky útočník Milána Gonzalo Higuain.



Zdieľať
Na snímke argentínsky útočník Milána Gonzalo Higuain. Foto: TASR/AP
Miláno 13. januára (TASR) - Argentínsky futbalista Gonzalo Higuain chce odísť z AC Miláno. V talianskom klube je na hosťovaní z konkurenčného Juventusu Turín, ale v tejto sezóne sa mu nedarí. Vo všetkých súťažiach strelil dosiaľ iba osem gólov.


Higuainov zámer opustiť Miláno potvrdil po sobotňajšom zápase Talianskeho pohára aj tréner AC Gennaro Gattuso: "Keď sa hráč rozhodne, je ťažké ho presvedčiť. Máme spolu veľmi úprimný vzťah, veci si hovoríme priamo. V tejto chvíli je naším hráčom a my stojíme pri ňom, ale neviem, čo bude v budúcnosti."

Milánčania zaplatili za Higuainovu sezónnu výpožičku 18 miliónov eur s opciou na trvalý prestup za ďalších 36 miliónov. Podľa agentúry AFP chce 31-ročný útočník odísť za svojím bývalým trénerom Mauriziom Sarrim do FC Chelsea. Pod jeho vedením v sezóne 2015/2016 v Neapole vytvoril s 36 gólmi ligový rekord.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/higuainov-zamer-opustit-ac-milano-potvrdil-aj-trener-gattuso-cl645636.html