![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Utorok 4.3.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Kazimír
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
28. novembra 2018
Hasiči už takmer dohasili požiar na Hlavnom námestí v Bratislave
Na snímke hasiči zasahujú na Hlavnom námestí 28. novembra 2018 v Bratislave.
Zdieľať

"Hasiči momentálne dohášajú skryté ohniská. Majiteľ objektu predbežne odhadol škodu spôsobenú požiarom na viac ako 200 tisíc eur. Na miesto smeruje expertízna skupina na zisťovanie príčin vzniku požiarov z PTEÚ MV SR," ozrejmila Farkasová. Pri požiari sa zranila jedna osoba, ktorá utrpela popáleniny na tvári a rukách, podľa Farkasovej slov je v opatere RZP.
Hovorca bratislavskej mestskej polície Peter Pleva uviedol, že policajti si popoludní všimli kúdole dymu valiace sa z priestorov spred Roland café na Hlavnom námestí, kde začal horieť jeden zo stánkov. "Mestskí policajti do príchodu hasičov zabezpečili miesto požiaru a ľudí, ktorí sa v blízkosti nachádzali presúvali do bezpečia," priblížil.
Miesto požiaru je v súčasnosti zabezpečené policajnými hliadkami, doplnila bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková. "Bližšie informácie k požiaru poskytneme po vyjadrení zisťovateľa príčin požiarov a vykonaní všetkých potrebných procesných úkonov vyšetrovateľom Policajného zboru," uzavrela.