![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Utorok 4.3.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Kazimír
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|

"Nový tím sa bude volať podľa Landisovej spoločnosti Floyd’s Of Leadville (FOLPCT), bude sídliť v Kanade a zmluvy podpíše s jazdcami stajní Jelly Belly-Maxxis a UnitedHealthcare, ktoré prišli o sponzorov," informuje internetový portál sportspromedia.com.
Landisova spoločnosť sa zaoberá predajom výrobkov z konope na potlačenie bolesti u športovcov. Chronické zdravotné problémy súvisiace s jazdou na bicykli trápili aj samotného Landisa.
Dopingový hriešnik, ktorý prišiel o triumf z Tour de France 2006, chce na financovanie tímu použiť aj peniaze zo súdneho sporu s bývalým kolegom Lanceom Armstrongom. "Chápem, že som poškodil cyklistiku. Teraz by som rád vrátil získané financie tam, kam patria, do rozvoja ctižiadostivých jazdcov," povedal Landis.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR