![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Utorok 4.3.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Kazimír
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
08. septembra 2021
Fica ministerky Kolíková a Remišová nezaujímajú, Slovensko má iné problémy (video)
Predseda opozičnej strany Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico tiež reagoval ...
Zdieľať

Sú vážnejšie problémy
Riešenie situácie vidí v predčasných parlamentných voľbách. Dodal, že ministerky Mária Kolíková a Veronika Remišová (Za ľudí) sú mu ukradnuté. Povedal to počas stredajšej tlačovej konferencie.
Dodal, že Slovensko má pred sebou vážnejšie problémy, medzi ktoré patrí krach verejných financií, zdražovanie a zánik živnostníkov.
Nespokojné krídlo
Nespokojné krídlo Za ľudí okolo ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej v stredu oznámilo, že opúšťa stranu Za ľudí a vstupuje do poslaneckého klubu strany SaS.
Zo strany Za ľudí okrem ministerky Kolíkovej vystupujú aj poslanci parlamentu Vladimír Ledecký, Tomáš Lehotský, Marek Hattas, Michal Luciak, Vladimíra Marcinková a Ján Benčík, ktorý nie je členom Za ľudí, iba za ňu kandidoval v parlamentných voľbách.
Zdroj: Webnoviny.sk - Fica ministerky Kolíková a Remišová nezaujímajú, Slovensko má iné problémy (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
<< predchádzajúci článok
Vládu zaujíma moc a ministerské kreslá, Pellegrini vidí riešenie v predčasných voľbách
Vládu zaujíma moc a ministerské kreslá, Pellegrini vidí riešenie v predčasných voľbách