![]() |
24hod.sk
Reality show
SuperStar
05. apríla 2011
Zo slovenských dievčat porotcovia jednoznačne určili na vypadnutie Alexandru Vokálikovú. Diváci na základe hlasovania rozhodli zhodne s porotou a do finále sa neprebojovala Alexandra Vokáliková.
Na rade sú české dievčatá. Habera, Helena Zeťová, Gábina Osvaldová aj Rytmus určujú na vypadnutie taktiež zhodne Anetu Salačovú. A čo diváci? Súhlasia s porotou: vypadla Aneta Salačová.
Po očakávných tipoch teraz príde určite šok! Chlapci totiž aj včera zaspievali naozaj skvelo a ich výkony boli pomerne vyrovnané. Vypadnúť by nemal nikto. Dvaja z nich však musia súťaž opustiť. Kto to bude? Napriek tomu, že porota jednoznačne určila na vypadnutie najmladšieho Martina Haricha, diváci postup do finále nedopriali inému semifinalistovi: je ním Jerguš Oravec!
A opäť českí speváci. Porota vyslovila meno Noaha Ellenwooda a Martina Kurca. Diváci však rozhodli, že do finále nepostupuje Noah Ellenwood.
Noah Ellenwood
©2005-2025 Denník 24hodin | Webdesign by WEBkomplex.sk |