![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Utorok 4.3.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Kazimír
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
21. januára 2019
C. Ronaldo sa v utorok dočká trestu za krátenie daní v Španielsku
Cristiano Ronaldo, archívna snímka.
Zdieľať

Ronalda pred dvomi rokmi obvinili z toho, že v období 2011 až 2014 prostredníctvom zahraničných spoločností neodviedol dane z príjmov z reklamy v celkovej hodnote 14,7 milióna eur. Bývalý útočník Realu Madrid odmietol úmysel krátiť dane, napokon sa však s prokuratúrou dohodol.
V utorok by sa mal postaviť pred súd aj Ronaldov niekdajší spoluhráč z Realu Xabi Alonso. Toho stíhajú za únik dvoch miliónov eur, hrozí mu až päť rokov väzenia a pokuta.
Za rovnaký delikt v minulosti odsúdili na podmienečné tresty Lionela Messiho s otcom, opletačky pre vyhýbanie sa daňovým povinnostiam mali aj Jose Mourinho, Javier Mascherano, Marcelo, Luka Modrič, Alexis Sanchez, Ricardo Carvalho, Angel Di Maria, Radamel Falcao či Fabio Coentrao.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR