24hod.sk    Zo zahraničia

07. marca 2015

Bezdomovca spiaceho v kontajneri zrejme roztrhalo smetiarske auto



Ilustračné foto Foto: TASR/Miroslav Košírer



Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR/Miroslav Košírer


Budapešť 7. marca (TASR) - Na skládke komunálneho odpadu pri maďarskom meste Polgárdi v Stoličnobelehradskej župe našli telesné pozostatky bezdomovca. Ako dnes informoval regionálny spravodajský server Feol.hu, mladého muža zrejme roztrhalo smetiarske auto po tom, čo smetiari vysypali obsah kontajnera, v ktorom sa nachádzal aj spiaci bezdomovec.

Obeť pochádza z Komárom-ostrihomskej župy. Noci trávil pravidelne v smetiarskych nádobách a často užíval alkohol. Pod vplyvom alkoholu bol aj v utorok ráno, keď sa stala tragédia.

Podľa Feol.hu policajti celý týždeň zisťovali identitu muža a vyšetrovali okolnosti prípadu. Aj keď priamu príčinu úmrtia nezverejnili, je možné predpokladať, že nešťastníka roztrhalo smetiarske auto pri spracovaní odpadu, konštatoval server.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošli

https://www.24hod.sk/bezdomovca-spiaceho-v-kontajneri-zrejme-roztrhalo-smetiarske-auto-cl344198.html