![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Utorok 4.3.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Kazimír
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
16. júla 2015
Bayern údajne ponúka Juventusu za Vidala 35 miliónov eur
Arturo Vidal, archívne foto
Zdieľať

Vidal by mohol v zostave bavorského tímu zaplátať dieru v strede poľa, ktorá vznikla po odchode kapitána nemeckej reprezentácie Bastiana Schweinsteigera do Manchestru United. Dvadsaťosemročný Vidal by sa tak mohol vrátiť do bundesligy, kde už hrával v rokoch 2007 - 2011 v drese Bayeru Leverkusen.
Už v roku 2011 pri odchode z tíme "farmaceutov" po ňom poškuľoval Bayern, napokon dal však prednosť Juventusu, s ktorým získal štyri majstrovské tituly a v uplynulom ročníku sa prebojoval až do finále Ligy majstrov. Vidal bol aj oporou čílskej reprezentácie pri jej triumfe na nedávnom Copa America.
Bayern teraz čaká predsezónne turné v Číne, kam výprava odcestuje bez krídelníka Arjena Robbena. Holandského reprezentanta podľa agentúry dpa trápia svalové problémy a na tripe sa nezúčastní rovnako ako zranení Franck Ribéry, Holger Badstuber, Dante či Jan Kirchhoff.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR