19. apríla 2017
Na snímke vpravo portugalský útočník Realu Cristiano Ronaldo, vľavo hráč PSG Serge Aurier. Foto: TASR/APParíž 19. apríla (TASR) - Futbalový obranca Serge Aurier je na odchode z Paríža St. Germain, v ktorom stratil miesto v základnej zostave. O 24-ročného pravého beka už prejavil záujem Manchester United, pričom hráč prejavil nadšenie z prípadného prestupu do anglického veľkoklubu, s ktorým sa už údajne ústne dohodol na podmienkach zmluvy.
Reprezentant Podbrežia Slonoviny sa v uplynulých mesiacoch vytratil zo základnej zostavy úradujúceho francúzskeho majstra, na jeho mieste nastupuje belgický internacionál Thomas Meunier. Aurierov kontrakt s PSG síce platí do júna 2019, obe strany sa však vyjadrili, že v prípade zaujímavej ponuky nemusí prísť k jeho naplneniu. V Paríži pôsobí Aurier od roku 2014, predtým hrával za Toulouse a Racing Lens.
Denník L'Equipe informuje, že Aurier by mohol na Old Trafford zamieriť v letnom prestupovom termíne za odstupné na úrovni 20 miliónov eur.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR