![]() |
Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
![]() |
||||||
Utorok 4.3.2025
|
Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky |
![]() |
||||||
Meniny má Kazimír
|
Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino |
![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
07. októbra 2019
Alena Zs. študuje spis ku Kuciakovej vražde
Na archívnej snímke vľavo Alena Zs..
Zdieľať

Obhajca obvinenej uviedol, že ak budú doplňovať dokazovanie, urobia tak najskôr v piatok (11. 10.), vzhľadom na obsah vyšetrovacieho spisu. Ten má podľa Neszméryho 55 zväzkov, čiže možno budú žiadať predĺženie lehoty na preštudovanie. "Sú veci, ktoré sme zatiaľ nevideli, ktoré nám neboli zverejnené a teraz ich študujeme," uzavrel advokát.
So spisom sa už oboznamovali zástupcovia poškodených rodín Kuciakovcov a Kušnírovcov. Obhajoba Mariana K., ktorý je z vraždy obvinený ako jej objednávateľ, sa s výsledkami vyšetrovania mohla oboznamovať do 4. októbra.
Alena Zs. je okrem vraždy Kuciaka obvinená aj z objednávky vraždy exprimátora Hurbanova Lászlóa Basternáka a z prípravy vraždy prokurátorov Maroša Žilinku, Petra Šufliarskeho a advokáta Daniela Lipšica.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR