24hod.sk    Z domova

23. marca 2017

A. Danko vyjadril sústrasť pozostalým po útoku v Londýne



Na snímke predseda Národnej rady SR Andrej Danko.



Zdieľať
Na snímke predseda Národnej rady SR Andrej Danko. Foto: TASR - Jakub Kotian
 
Bratislava 23. marca (TASR) - Predseda Národnej rady SR a predseda strany SNS Andrej Danko odsúdil teroristický útok, ktorý sa odohral v stredu (22.3.) v Londýne v blízkosti budovy britského parlamentu.


"Predseda NRSR a SNS Andrej Danko vyjadruje úprimnú sústrasť pozostalým v Londýne a odsudzuje zlo a nenávisť, ktoré sa vkradli do každodenných životov nevinných ľudí," uviedla jeho hovorkyňa Eva Kliská.
 
NEPREHLIADNITE: ONLINE: Streľba pred britským parlamentom, incident má už päť obetí


Muž ozbrojený nožom vyčíňal v stredu v blízkosti britského parlamentu v londýnskej štvrti Westminster. Najprv zrážal autom chodcov na Westminsterskom moste, potom z auta vystúpil a dobodal na smrť ozbrojeného policajta vo vchode na pozemok parlamentu.
 
 


Pri incidente zahynuli piati ľudia vrátane útočníka a jedného policajta. Zranenia utrpelo približne 40 osôb. Britská polícia uviedla, že šlo o teroristický útok.




Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošli

https://www.24hod.sk/a-danko-vyjadril-sustrast-pozostalym-po-utoku-v-londyne-cl501715.html